Witamy w PROEUROPA CLASSIC,

serwisie internetowym PROEUROPA CNJO dla DOROSŁYCH

Jest nam bardzo miło gościć Cię na naszych stronach. Jesteśmy pewni, że dzięki naszej pomocy poznawanie 18 języków obcych będzie dla Ciebie przyjemne oraz, co najważniejsze, efektywne.
Nasze kursy prowadzone są metodą KOMUNIKATYWNĄ. Stosujemy nowoczesne metody i techniki nauczania:
nasze kursy wspomagane są internetowo, a nauka słownictwa odbywa się z użyciem technik rejestracji dźwięku umożliwiającą kilkukrotne zwiększenie tempa i efektywności przyswajania materiału leksykalnego, stanowiącego punkt wyjścia dla rozwijania poszczególnych sprawności językowych.
Nasze sale wykładowe przy ulicy Przyszkole 2, wyposażone są w sprzęt audio wideo i sprzęt komputerowy. Praca z nim jest integralną częścią prowadzonego przez nas PROECESU NAUCZANIA !!!
Zajęcia prowadzone w PROEUROPA CLASSIC, których celem jest budowanie i rozszerzanie kompetencji językowej naszych klientów obejmują moduł (1-3 jednostki lekcyjne, realizowany metodą warsztatową) zawierający treści dotyczące strategii i technik nauki języka obcego ułatwiających między innymi samodzielną pracę kursantów w oparciu o materiały zamieszczone w obszarze dostępnym po zalogowaniu na naszej stronie, w innych źródłach internetowych, prasie, telewizji satelitarnej i innych mediach.
Nad całokształtem procesu dydaktycznego czuwają nasi METODYCY, doświadczeni dydaktycy nauczania języków obcych z obszernym dorobkiem dydaktycznym i naukowym.
Decydując się na naukę języka obcego w PROERUPA CNJO nabywasz umiejętności, które są konieczne we współczesnym świecie, czy to w pracy zawodowej, czy też podczas prywatnych wyjazdów. 
Mamy nadzieję, że w przedstawionej przez nas ofercie edukacyjnej znajdziesz coś dla siebie.


O NAS - najkrócej jak się da przedstawić!!!
 

W PROERUOPA CLASSIC prowadzimy kursy językowe dla:

dorosłych - studentów i osób aktywnych zawodowo

W naszej ofercie znajdą Państwo następujące języki:

angielski, niemiecki, hiszpański, francuski, włoski, rosyjski, szwedzki, norweski, duński, fiński, niderlandzki/flamandzki, węgierski, czeski, portugalski, chorwacki, arabski, japoński i chiński (mandaryński) oraz język polski dla cudzoziemców.

Oferujemy kursy:

  • ogólnojęzykowe,

  • kursy języka specjalistycznego: biznesowego, prawniczego, medycznego

  • kursy przygotowujące do egzaminów międzynarodowych

  • (np. FC, CAE, CPE, ZD, ZD+ B2, C1, i ZOP, Test-DaF),

  • a także intensywne wakacyjne kursy językowe.

- Oferujemy zajęcia w grupach, a także lekcje indywidualne.

- Zapewniamy Państwu wysoką jakość nauki i profesjonalną obsługę administracyjną.

- Od roku 2001 jesteśmy ośrodkiem egzaminacyjnym TELC.

- Naszym celem jest skuteczność – uczymy aktywnej znajomości języków obcych!

- Stale doskonalimy nasze kwalifikacje i jesteśmy firmą przyjazną klientowi.

- Dysponujemy opracowanymi przez nas podręcznikami jak również wprowadzonymi przez nas na rynek POLSKI materiałami do nauki języków obcych!!!